Hakkımızda

WHITEDAY 

15 yıllık tecrübesi, birikimi ile yer aldıgı dev projelerden, en küçük projelere kadar geniş bir sahada teknolojik çözümler üreten firmamız, 2020 yılı başında Hava ve Su arıtma ARGE çalışmalarını tamamlamış ve patentli teknolojileri ile üretime başlamıştır.

Yüksek teknoloji filtrasyon sistemlerinin dünya litaratürüne kazandırılması, geliştirilmesi ve  imalatı alanındaki teknolojik gelişmeye katkıda bulunmanın gururu ile filtrasyon sistemlerindeki patentli ürünlerini WhiteDay adı ile üretmektedir. 

Üretimin yanında özellikle Temiz Oda ( Clean Room) anahtar teslim projelerine devam etmekte olan firmamız, ihtiyaç duyulan sistemin büyük ya da küçük olmasından bağımsız olarak , sizlere en iyi çözümü bulmayı amaçlamaktadır

Whiteday; dünyanın ilk %100 oranda etkili covid-19 virüslerini yok eden, diğer markalardan farklı olarak , bunu VİRÜS laboratuvar sonuçları kanıtlayan ve aynı zamanda sterilize işlemini tek hava geçişinde sağlayan TEK firmadır.

WhiteDay, temiz bir ortam yaratmaya istekli olduğunu belirten “temiz” ve “günler” kelimesinden oluşan bileşik bir kelimedir.

WhiteDay’li ortamlar hastalık, kirlilik ve mikrop içermez.