Hakkımızda

WhiteDay Hakkımızda

15 yıllık tecrübesi, birikimi ile yeraldığı dev projelerden, en küçük projelere kadar teknolojik çözümler üretiyoruz. 2020 yılı başında Hava ve Su arıtma çalışmalarını tamamlayıp patentli teknolojiler ile üretime başladık.

Dolayısıyla yüksek teknoloji filtrasyon sistemlerinin dünya litaratürüne kazandırılmasına katkıda bulunduk. İmalat alanındaki gelişmenin gururu ile filtrasyon sistemlerindeki patentli ürünlerimizi WhiteDay adı ile üretmekteyiz.

Ve en önemlisi yüksek sterilizasyon teknolojilerine sahip WhiteDay, her kurumun kendi ihtiyacına yönelik olarak geliştirilmiştir. Ürün portföyümüz ile İç Ortam Hava Kalitesinde size temiz ve steril havayı sunmaktayız. Bunun dışında WhiteDay hava sterilizasyon cihazları, yüksek etkili filtrasyon sistemleri yüksek teknolojiye sahiptir. Ayrıca yüksek etkili, patentli sterilizasyon reaktörüne sahiptir.

 

Medikal Hizmetler

Bunun yanında, Sterilizasyon konusunda uzman ekibimizle, sağlık profesyonellerinin bu alanlardaki ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak, yüksek standartlardaki ürünleri (3M Medical) ve hizmetleri sunmaktayız.

Üretimin yanında özellikle Temiz Oda ( Clean Room) anahtar teslim projelerine devam etmekte olan firmamız, ihtiyaç duyulan sistemin büyük ya da küçük olmasından bağımsız olarak , sizlere en iyi çözümü bulmayı amaçlamaktadır.

Whiteday; dünyanın ilk %100 oranda etkili covid-19 virüslerini yok eden, diğer markalardan farklı olarak , bunu VİRÜS laboratuvar sonuçları kanıtlayan ve aynı zamanda sterilize işlemini tek hava geçişinde sağlayan TEK firmadır.

Havayolu bulaşımı ile,sağlığımızı tehlikeye atan virüs, bakteri ve mantarları soluyoruz. Bunun yanında toz, duman ve bir takım zararlı gazları sürekli olarak solumaktayız. Bu tür zararlı mikroorganizmalar ve toksik maddeler havada asılı kalarak bağışıklık sistemimizi etkiler. Ve enfeksiyon hastalıklarına yakalanmamıza sebep olur.
WhiteDay Hava Sterilizasyon cihazları, hastalık yapıcı, patojen mikroorganizmaları %99.99 gibi yüksek oranlarda ortadan kaldırır. Bunu yapabilmek için ileri teknoloji özel filtrasyon sistemleri teknolojisini kullanmaktayız

 

 

WhiteDay, temiz bir ortam yaratmaya istekli olduğunu belirten “temiz” ve “günler” kelimesinden oluşan bileşik bir kelimedir.

WhiteDay’li ortamlar hastalık, kirlilik ve mikrop içermez.

WhiteDay, temiz bir ortam yaratmaya istekli olduğunu belirten “temiz” ve “günler” kelimesinden oluşan bileşik bir kelimedir.

WhiteDay’li ortamlar hastalık, kirlilik ve mikrop içermez.

Ev ve Ofis Tipi Covid 19 temizleme ürünümüzü incelemek için tıklayınız

Sosyal medyada takip etmek için tıklayınız.