KALİTE BELGELERİ - RAPORLAR VE STANDARTLAR

WhiteDay Hava Temizleme ve Sterilizasyon Cihazlarının Kalite belgeleri ve standartlarının belgeleri aşağıda yer alıyor. WhiteDay cihazları aerrosollerin direkt olarak hava girişi içine sıkılması durumunda patojeni %99’un üzerinde yok eder. Bu nedenle diğer yoğunluklarda SARS-COVİD-19 içeren aerosollerin cihazın hava girişine uygulanmasında virüsü yok eder. Aynı zamanda ortam havası içine sıkılmış çok yüksekten düşük konsantrasyonlara kadar değişen SARS-COVİD-19 virüsünü tamamen yok etmiştir. Dolayısıyla tüm bunlar kalite belgeleri-raporlar ve standartlar ile belgelendirilmiştir.

Bu nedenle, Sterilizasyon konusunda uzman ekibimizle, sağlık profesyonellerinin bu alanlardaki ihtiyaçlarını en yüksek standartlarda karşılamaya yönelik olarak, en yüksek standartlardaki ürünleri (3M Medical) ve hizmetleri sunmaktayız.

En önemlisi Whiteday; dünyanın ilk %100 oranda etkili covid-19 virüslerini yok eden, diğer markalardan farklı olarak , bunu VİRÜS laboratuvar sonuçları kanıtlayan ve aynı zamanda sterilize işlemini tek hava geçişinde sağlayan TEK firmadır.

Ülkemizde T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş aktif COVİD-19 virüsü testi yapabilen iki kurumdan biri olan “İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi” laboratuvar sonuçları ile birlikte diğer kalite belgeleri-raporlar ve standartlar  ile ilgili  sertifikalarımıza aşağıdaki linkleri tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ayrıca ISO13485 Medikal Cihaz üretim kalite belgeleri-raporlar ve standartlar ile ilgili linklere de ulaşabilirsiniz.

İNCELE

WhiteDay, temiz bir ortam yaratmaya istekli olduğunu belirten “temiz” ve “günler” kelimesinden oluşan bileşik bir kelimedir.

WhiteDay’li ortamlar hastalık, kirlilik ve mikrop içermez.

Ev ve Ofis Tipi Covid 19 temizleme ürünümüzü incelemek için tıklayınız

Sosyal medyada takip etmek için tıklayınız.