HAVA STERİLİZASYON

Yenilikçi WhiteDay Hava Sterilizasyon Teknolojisi

WhiteDay hava temizleme ve sterilizasyon teknolojisi, havadaki mikrop bakteri ve virüsleri ortadan kaldırır. En önemlisi kötü kokuları ve zararlı kimyasal gazları parçalayarak yok eder. Bu WhiteDay’in kendi ileri teknolojisidir. WhiteDay izotropik alaşımlı metal üstüne kaplanan katalizörler ile 3 boyutlu temas yüzeyi oluşturur.  UV  katalizörü ile etkileşime sokar. Aynı zamanda ek olarak medikal sterilizatör olarak elektro katalizör  kullanır.

Antibakteriyel filtre, elektromanyetik dalgaları, polenleri, zaralı gazları, ve kötü kokulara engel olur.  Sterilizasyon , zararlı kimyasal gazların ayrışması ve UVC reaksiyonu ve katalizör oksidasyon yoluyla kokuyu yok eder. Patojenik bakteri ve mikroorganizmaları sterilize eder.  Ozon, karbon monoksit, pormaldehit, azot oksitler, EO gazını yok eder.
Antibiyotik maddeleri, kötü kokuyu, parçacıkları giderir. Ozonu yok eder. Azotlu bileşik içermeyen ve saf negatif iyonlar oluşturur. Dolayısıyla koku giderir, rahatlık sağlar, ve bağışıklığı güçlendirir.

Hava Sterilizasyonu Virüs Bulaşmasıyla Mücadele Ediyor
Pek çok patojen havadan bulaşma yoluyla yayılır. ABD Ulusal Sağlık Enstitüsü tarafından tamamlanan bir araştırmaya göre, birçok virüs 3 saate kadar havada kalır. Fakat yüzey temizliği %100 dezenfeksiyonu garanti edemez. Çünkü  hastalığın havada yayılmasını önleyemez. WhiteDay Hava Sterilizasyon sistemleri, kapalı ortam havasındaki ve açıktaki yüzeylerdeki patojenleri yaygın şekilde öldürür. WhiteDay Hava Sterilizasyon sistemleri, önerilen el yıkama, yüzey temizliği veya sosyal mesafe uygulamalarının yerini almaz. Fakat bunun yerine teknoloji, etkili, ek bir savunma kalkanı sağlar.

Genel Hava Temizleyici modülüne ek olarak Medikal Sterilizasyon modülü opsiyonel olarak sisteme eklenebilir.

WhiteDay

Günlük yaşamımızda çeşitli hastalıklara ve kirliliğe maruz kalıyoruz, bu nedenle bilmeden hastalık yapıcı havayı solumak durumunda kalıyoruz. WhiteDay, temiz bir ortam yaratmaya istekli olduğunu belirten “Temiz” ve “Günler” kelimesinden oluşan bileşik bir kelimedir. Dolayısıyla WhiteDay’li ortamlar hastalık, kirlilik ve mikrop içermez.

 

 

WhiteDay, temiz bir ortam yaratmaya istekli olduğunu belirten “temiz” ve “günler” kelimesinden oluşan bileşik bir kelimedir.

WhiteDay’li ortamlar hastalık, kirlilik ve mikrop içermez.

Ev ve Ofis Tipi Covid 19 temizleme ürünümüzü incelemek için tıklayınız

Sosyal medyada takip etmek için tıklayınız.