FAALİYET ALANLARIMIZ

OTELLER

Otel işletmelerinde meydana gelebilecek bir salgın müşterilerinizin ve çalışanlarınızın sağlığı için tehike oluşturmaktadır. Ayrıca bu salgın otel işletmelerinin itibarına zarar verebilmekte, kazancını ve müşterilerini kaybetmesine neden olabilmektedir. Mikroplar, virüsler ve bakteriler her yerdedir. Özellikle otel gibi bir çok insanın girip çıktığı bu yerlerde mikroorganizmaların bulunması kaçınılmazdır. Bir otel seçerken insanların en çok dikkat ettiği şeylerin başında temizlik gelir, Kimse küf kokulu bir oda da konaklamayı istemez. Otelcilik işindeyseniz otel sterilizasyonu ile işletmenizi temiz hava ile buluşturmaya öncelik vermelisiniz.

HASTANELER VE KLİNİKLER

Hastaneler, sağlık ocakları, doğumhaneler, sağlık ocaklarında çalışanlar ve hastalar için en güvenli enfeksiyon temizleme yönetimi ile zararlı maddelerin arındırılmasına olanak sağlar.
Operasyon odaları ve yoğun bakım üniteleri gibi hastane bölümlerinde, oda hava kalitesi, hastane enfeksiyonlarının önlenmesinde ve hastalar ile hastane çalışlanlarının ortam havasını kirleten çeşlitli kimyasal ve mikrobiyolojik alanlardan korunmasında önemlidir. Cerrahi girişim yeri enfeksiyonunun önlenmesinde de operasyon odalarının hava dezenfeksiyonu önem taşımaktadır.

LABORATUVARLAR

Laboratuvarlarda uyulması gereken bir takım kurallar vardır. Laboratuvarda aseptik çalışma kurallarına uymak ve uygun sterilizasyon dezenfeksiyon yöntemlerini seçmek çalışmaların doğru yürümesinin yanında laboratuvar çalışanlarının sağlıkları açısından da son derece önemlidir. Uygun sterilizasyon yönteminin seçilmesinin yanında süre, sıcaklık gibi koşulların da iyi belirlenmesi sistemin çalışması için önemlidir. Yanlış veya yetersiz koşullarda yapılan sterilizasyondan sonuç almak mümkün değildir. Bazı durumlarda fark edilemeyen bu durum çalışmaların yanlış yönlenmesine dahi neden olabilmektedir.
WhiteDay laboratuvarlardaki zararlı gaz ve mikropları mükemmel bir şekilde ortadan kaldıran güvenli bir sistemdir.

KAMUSAL ALANLAR VE TESİSLER

Tüm dünyada yaşanan salgınla birlikte, Covid-19’un hava yolu ile de bulaştığının bilim insanları tarafından teyit edilmesiyele birlikte hava sterilizasyon cihazlarına ilgi artmıştır.
WhiteDay özellikle yoğun insan trafiğinin olduğu alanlarda çalışanların ve ziyaretçilerin sağlıklarının korunmasında etki gösteren bir sistemdir.

OKULLAR, ANAOKULLARI, KREŞLER

Okul ve kreşlerde hijyen konusu -bu gibi yerler bağışıklık sistemi henüz gelişmekte olan çocukların, gençlerin topluca bulunduğu yerler olduğundan- her zaman önemli idi. Ancak Covid-19 pandemisi hem bunun önemini bizlere bir kez daha hatırlattı hem de daha sıkılı tedbirler alınması gerektiğini gösterdi.
Kapalı alanlarda havayı sterilize etmek yüzeyleri temizlemekten çok daha önemli ve risk azaltıcı bir tedbir.
Bu sebeple; sınıflar, soyunma odaları, tuvaletler, mutfak ve yemekhanelerde WhiteDay cihazları kullanılarak ortamın havası okul veya kreşin açık olduğu süre boyunca aralıksız sterilize edilmelidir. 

RESTORANLAR VE SERVİS ALANLARI

Sağlık ve hijyen için yeni standartlar getirerek, müşterilerinizin daha konforlu ve güvende hissdebilecekleri alanlar yaratır.
Sevdiklerinizle virüs bulaşma korkusu olmadan steril bir ortamda keyifli vakit geçirebilirsiniz.
WhiteDay kısa süre içinde sterilizasyon sağlayarak havadaki virüs ve bakterilerin bulaşma ihtimalini ortadan kaldırır.

ENDÜSTRİYEL ALANLAR VE FABRİKALAR

Klimalı binalarda nem seviyeleri dışarıya göre daha düşüktür, bu da virüslerin daha hızlı buharlaşmasını sağlar ve böylece daha fazla damlacık çekirdeği oluşur.Binalardaki düşük nem nedeniyle damlacıklar, düşmelerine neden olan suyu kolaylıkla emmezler ve damlacık çekirdeklerinin havada daha uzun süre kalmasına sebep olur.
Endüstriyel binalara dezenfeksiyon hedeflerine bağlı olarak, havadaki bulaşıcı hastalıkların yayılmasını ortadan kaldırmak için tasarlanmış olan WhiteDay hava temizleyici ve sterilizasyon sistemleri ürünlerin ve çalışanların sağlığını koruyup verimliliği de arttırır.

TOPLU TAŞIMALAR

Son zamanlarda dünya çapında artan covid-19 salgını nedeniyle bir çok karayolu, demiryolu ve havayolu taşıtları da risk altında bulunmaktadır. Toplu taşıma araçlarında ve kapalı alanların tümüne uygun cihazlarla insanlara sürekli temiz hava sağlayarak virüslerin yayılmasının büyük ölçüde önüne geçilebilir. Dünyayı saran pandemi öncesinde kullanımı az ve bir çok insanın varlığından dahi haberi olmadığı hava temizleme cihazlarının bu süreçle birlikte kullanımı artarak ihtiyaç haline gelmiştir. 

 

ASANSÖRLER

Virüslerin kapalı ortamlarda ve insanların temas ettiği noktalatda daha fazla yayılması nedeniyle asansörlerde gerekli sterilizasyonun sağlanması gerekmektedir. 

WhiteDay Hava Temizleyici ve Sterilizasyon cihazları virüsün bulaşma riskini azaltmayı amaçlayarak temiz ve sağlıklı bir asansör ortamı oluşturmaktadır.