FAALİYET ALANLARIMIZ

Faaliyet alanlarımız aşağıdaki gibidir.

OTELLER

Otel işletmelerinde meydana gelebilecek bir salgın müşterilerinizin ve çalışanlarınızın sağlığı için tehike oluşturmaktadır.  Bu nedenle bu salgın otel işletmelerinin itibarına zarar verebilmektedir. Ayrıca kazancını ve müşterilerini kaybetmesine neden olabilmektedir. Mikroplar, virüsler ve bakteriler her yerdedir. Özellikle otel gibi bir çok insanın girip çıktığı bu yerlerde mikroorganizmaların bulunması kaçınılmazdır. Bir otel seçerken insanların en çok dikkat ettiği şeylerin başında temizlik gelir. Konaklama sektöründeyseniz  otel sterilizasyonu ile işletmenizi temiz hava ve su ile buluşturmaya öncelik vermelisiniz.

HASTANELER VE KLİNİKLER

Hastaneler, sağlık ocakları, doğumhaneler, sağlık ocaklarında çalışanlar ve hastalar için en güvenli enfeksiyon temizleme yönetimi ile zararlı maddelerin arındırılmasına olanak sağlar.
Operasyon odaları ve yoğun bakım üniteleri gibi hastane bölümlerinde, oda hava kalitesi, enfeksiyonları önlenir. Hastalar ile hastane çalışlanlarının ortam havasını kirleten çeşlitli kimyasal ve mikrobiyolojik alanlardan korunmasında önemlidir. Ayrıca cerrahi girişim yeri enfeksiyonunun önlenmesinde de operasyon odalarının su ve hava dezenfeksiyonu önem taşımaktadır.

LABORATUVARLAR

Laboratuvarda aseptik çalışma kurallarına uymak ve uygun sterilizasyon dezenfeksiyon yöntemlerini seçmek gerekir. Çalışmaların doğru yürümesinin yanında laboratuvar çalışanlarının sağlıkları açısından da son derece önemlidir. Yanlış veya yetersiz koşullarda yapılan sterilizasyondan sonuç almak mümkün değildir. Bazı durumlarda fark edilemeyen bu durum çalışmaların yanlış yönlenmesine dahi neden olabilmektedir.
Dolayısıyla WhiteDay laboratuvarlardaki virüsleri mükemmel bir şekilde ortadan kaldıran güvenli bir sistemdir.

KAMUSAL ALANLAR VE TESİSLER

Tüm dünyada yaşanan salgınla birlikte, Covid-19’un hava yolu ile de bulaştığının bilim insanları tarafından teyit edilmiştir. Böylece  hava sterilizasyon cihazlarına ilgi artmıştır.

WhiteDay özellikle yoğun insan trafiğinin olduğu alanlarda  ziyaretçilerin sağlıklarının korunmasında etki gösteren bir sistemdir. Faaliyet alanlarımız içerisinde detaylı bilgi edinebilirsiniz.

OKULLAR, ANAOKULLARI, KREŞLER

Okul ve kreşlerde hijyen konusu bu gibi yerler bağışıklık sistemi henüz gelişmekte olan çocukların için önemlidir. Covid-19 pandemisi bunun önemini bizlere bir kez daha hatırlattı. En önemlisi Daha sıkı tedbirler alınması gerektiğini gösterdi. Kapalı alanlarda havayı sterilize etmek yüzeyleri temizlemekten çok daha önemli ve risk azaltıcı bir önlemdir. Bu nedenle; sınıflar, soyunma odaları, tuvaletler, mutfak ve yemekhanelerde WhiteDay cihazları kullanılarak ortamın havası aralıksız sterilize edilmelidir.

RESTORANLAR VE SERVİS ALANLARI

Sağlık ve hijyen için standartlar getirerek, müşterilerinizin daha konforlu ve güvende hissdebilecekleri alanlar yaratabilirisiniz

Sevdiklerinizle virüs bulaşma korkusu olmadan steril bir ortamda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Hava temizleme cihazlarının bu süreçle birlikte kullanımı artarak ihtiyaç haline gelmiştir.

WhiteDay kısa süre içinde sterilizasyon sağlayarak havadaki virüs ve bakterilerin bulaşma ihtimalini ortadan kaldırır.

ENDÜSTRİYEL ALANLAR VE FABRİKALAR

Klimalı binalarda nem seviyeleri dışarıya göre daha düşüktür, bu da virüslerin daha hızlı buharlaşmasını sağlar. Ve böylece daha fazla damlacık çekirdeği oluşur. Binalardaki düşük nem nedeniyle damlacıklar, düşmelerine neden olan suyu kolaylıkla emmezler. Damlacık çekirdeklerinin havada daha uzun süre kalmasına sebep olur.
Endüstriyel binalara dezenfeksiyon hedeflerine bağlı olarak, havadaki bulaşıcı hastalıkların yayılmasını ortadan kaldırarak çalışanların sağlığını korur.  Dolayısıyla verimliliği arttırır.

TOPLU TAŞIMALAR

Covid-19 salgını nedeniyle bir çok karayolu, demiryolu ve havayolu taşıtları da risk altında bulunmaktadır.

Toplu taşıma araçlarına uygun cihazlarla temiz hava sağlayarak virüslerin yayılmasının büyük ölçüde önüne geçilebilir.

Dünyayı saran pandemi öncesinde kullanımı az ve bir çok insanın varlığından dahi haberi yoktu. Fakat hava temizleme cihazları günümüzde ihtiyaç haline gelmiştir.

ASANSÖRLER

Virüslerin kapalı ortamlarda ve insanların temas ettiği noktalarda daha fazla yayılması nedeniyle asansörlerde gerekli sterilizasyonun sağlanması gerekmektedir. En önemlisi asansörlerin çok küçük alanda  çok kişiyi taşıması nedeniyle, asansör içinde kişilerin birbirlerinden hava yoluyla bulaşan virüsleri kapmamalarıdır.

WhiteDay Hava Temizleyici ve Sterilizasyon cihazları virüsün bulaşma riskini azaltmayı amaçlayarak temiz ve sağlıklı bir asansör ortamı oluşturmaktadır. Çünkü tek hava geçişinde bile yoğun konsantrasyondaki virüsleri bile yok eden tek sistemdir.

 

WhiteDay, temiz bir ortam yaratmaya istekli olduğunu belirten “temiz” ve “günler” kelimesinden oluşan bileşik bir kelimedir.

WhiteDay’li ortamlar hastalık, kirlilik ve mikrop içermez.

Ev ve Ofis Tipi Covid 19 temizleme ürünümüzü incelemek için tıklayınız

Sosyal medyada takip etmek için tıklayınız.